Technologie zdrowia i urody

Diana plus

Najnowszej generacji urządzenie emitujące intensywne światło pulsujące falę radiową RF bipolar i system chłodzenia w jednej głowicy. Jedyny tak skuteczny i mało bolesny laser IPL+ RF

System e-Light IPL+RF został zaprojektowany tak, by zapewnić moc i elastyczność niezbędną do uzyskania najlepszych rezultatów. Urządzenie wyposażone jest w komputer z kolorowym ekranem dotykowym. Użytkownik ma możliwość szybkiego oraz łatwego przełączania pomiędzy różnymi kombinacjami ustawień impulsów i energii. Urządzenie Diana E-light plus, wykonane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości, jest przeznaczone do przeprowadzania skutecznych zabiegów:

- trwałego usuwania owłosienia

- odmładzania skóry – redukując oznaki starzenia

- usuwania zmian naczyniowych (naczyniaki, poszerzone naczynka, pajączki naczyniowe, trądzik różowaty)

- przy terapii trądziku

- usuwanie zmian pigmentowych

- przebarwienia, plamy posłoneczne, plamy wątrobowe, ostuda, piegi

Przewaga urządzenia Diana e-Light polega na skojarzonym działaniu energii optycznej IPL oraz fal radiowych RF. Fala radiowa nagrzewa kolagen i tkankę łączną oraz zmniejsza wydzielanie gruczołów łojowych. Podgrzewa też miejsce, do którego jest emitowane światło IPL Takie rozwiązanie pozwala uzyskać lepszą absorpcję w wybranych warstwach skóry. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzanie bezpiecznych i efektywnych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry i o różnej strukturze włosów, w zakresie szerszym, niż to było dotychczas możliwe.

Siła korzyści Dwie najbardziej skuteczne i efektywne technologie zabiegowe IPL i RF w jednym urządzeniu Dowiedziona skuteczność Intense Pulsed Light w usuwaniu owłosienia oraz fotoodmładzaniu sprawia, że gabinety na całym świecie stosujące tę metodę obserwują wysokie zadowolenie swoich klientów. Uniwersalność systemu Diana e-Light, który przeznaczony jest zarówno do usuwania owłosienia, jak i zabiegów fotoodmładzania, redukuje koszty związane z potrzebą zakupu sprzętu jednego zastosowania. Szybkie zabiegi oraz skuteczność przy różnych fototypach skóry i rodzajach owłosienia, rozszerzają bazę potencjalnych klientów. Dzięki atrakcyjnemu i ergonomicznemu wyglądowi urządzenie Diana e-Light sprawdza się nawet w niewielkich gabinetach. IPL+RF to sprawdzona, bezpieczna technologia, praktycznie bezbolesna, i w przeciwieństwie do wielu innych metod zabiegowych, nie opiera się na fizycznej ingerencji w skórę pacjenta. Nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych, towarzyszących często innym metodom zabiegowym. Dzięki temu wzrasta zadowolenie klienta z wykonanego zabiegu.

Dane techniczne